Przejdź do treści

Opiekunowie i Starostowie roczników

Wykaz opiekunów – rok akademicki 2022/2023

 

studia stacjonarne

I – mgr Monika Semik

II – dr Kamil Baś

III – mgr Urszula Dworska-Kaczmarczyk

IV – dr Jolanta Sajdera

 

II rok II stopnia – dr Barbara Kurowska

 

studia niestacjonarne

I – dr Edyta Pindel

II – dr Aleksandra Litawa

III – mgr Monika Kowalska

IV – dr Anna Zadęcka-Cekiera

 

II rok II stopnia – mgr Katarzyna Myśliwiec

 

Starostowie roczników w roku akademickim 2022/23

Studia stacjonarne:

I rok studia jednolite mgr.: Julia Cichy julia.cichy1@student.up.krakow.pl

Gr. 1 – Julia Cichy   julia.cichy1@student.up.krakow.pl

Gr. 2 – Julia Karoń  julia.karon@student.up.krakow.pl
Gr. 3 – Anna Kuźma anna.kuzma1@student.up.krakow.pl
Gr. 4 – Emilia Pyka  emilia.pyka@student.up.krakow.pl
Gr. 5 – Anna Żurek  anna.zurek4@student.up.krakow.pl

II rok studia jednolite mgr.: Natalia Kaleta natalia.kaleta1@student.up.krakow.pl 

III rok studia jednolite mgr: Julia Trynda  julia.trynda@student.up.krakow.pl

Grupa A : Aleksandra Dudczyk: aleksandra.dudczyk@student.up.krakow.pl
Grupa B: Magdalena Mroczek: magdalena.mroczek1@student.up.krakow.pl
Grupa C: Aleksandra Szczupak: aleksandra.szczupak1@student.up.krakow.pl

IV rok studia jednolite mgr. (8 semestralne): Izabela Nabagło (Kamionka) izabela.kamionka@student.up.krakow.pl

II roku II stopnia: Natalia Sobczuk natalia.sobczuk@student.up.krakow.pl

 

 

Studia niestacjonarne:

I rok jednolite mgr: Agnieszka Wójtowicz agnieszka.wojtowicz2@student.up.krakow.pl

II rok jednolite mgr: Kinga Fornalik  kinga.fornalik@student.up.krakow.pl

III rok jednolite mgr: Anna Bębenek anna.bebenek3@student.up.krakow.pl

IV rok jednolite mgr: Justyna Ibkowska justyna.ibkowska@student.up.krakow.pl 

II rok II stopnia: Dominika Nowak dominika.nowak2@student.up.krakow.pl

 

 

Przedstawiciele Instytutowej Rady Samorządu Studentów (IRSS)

Weronika Paluch    weronika.paluch@student.up.krakow.pl
Magdalena Pięta    magdalena.pieta@student.up.krakow.pl
Julia Kochańska       julia.kochanska@student.up.krakow.pl

 

luty 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728